| machupicchu a întrebat:

Gripa? Porcina?
http://www.youtube.com/watch?v=ak7s0sBYzfA&feature=relat ed
Ce mai poate fi de comentat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| onofrei89 a răspuns:

Stiai ca vor fi create 2 tipuri de vaccin? Unul pentru parlamentri si armata care este mult mai putin daunator pentru sistemul iminitar si un al doilea pentru restul lumi care iti distruge complet sistemu imunitar poti deveni infertil etc Uite aici gasesti totul http://www.zonainterzisa.ro/......-omenirea-

4 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Mie una mi-e frica de vaccinuri sincer prefer sa ma pazesc paracetamol... ceai (desi nu ma omor dp asa cevahee hee ) dar vaccinurile astea mie mereu mi-au dat fiorisad iar asta e fabricat pe banda rulanta si nu spun asta pentru ca ass zice nenea din filmuletbig grin oricum nu il luam si nu il faceambig grin

leonardk
| leonardk a răspuns:

Total de acord. Omul stie ce spune. Nu mai stiu nemernicii ce sa inventeze ca sa ne scuture de bani si sa ne imputineze ca sa le ramana lor mai mult spatiu. Remediile naturale sunt cele mai sigure cai de vindecare pentru om. Organismul trebuie sa lupte nu sa astepte pasiv tone de chimicale care ucid lent dar sigur. De ce in trecut cand conditiile de viata erau mult mai grele si mizere nu apareau atatea boli (se spalau oamenii in copaie)? Acum cand avem tot felul de detergenti si dezinfectanti dar ne imbolnavim de toate tampeniile de boli (inventate cu dedicatie).

| machupicchu explică:

Toate cele ce se tot intampla in ultimii 10-15 ani, parca ar fi al treilea razboi mondial, razboi economic, cu exterminare lenta si sigura... in masa.
Oare asa sa fie?

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Un lucru e clar. Nu ma voi sinucide, daca ma vor omori ei... asta mi-i soarta.