| Ella_9296 a întrebat:

Heei TPU! Eu am miopie, -1, 75 si -1, 50. si am gasit pe google exercitii pentru imbunatatirea vederiibig grin credeti ca functioneaza? sau de exemplu, daca as tine o cura de morcovi, si as face acele exercitii, ar functiona? As vrea sa stiu daca ati incercat, daca s-a intamplat cevathinking Multumesc!:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| clau44 a răspuns:

Poti incerca, dar nu stiu daga garanteaza cineva ca va functiona.

| vero3247 a răspuns:

Mi-ai putea spune te rog unde le-ai gasit si eu am miopie si as vrea sa incerc. Multumesc anticipat!

| Vederii_Imbunatatirea_1987 a răspuns:

Ca sa vezi daca functioneaza acele informatii poti arunca o privire aici: http://vedereperfecta.com