| Ella_Michaella_1996 a întrebat:

Hei! A folosit cineva Apuretin pentru retentia de apa? funddaa :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Kenya a răspuns:

La farmacie.

| Beatrice_Andreea_1992 a răspuns:

Buna am folosit este foarte bun. Il recomand