| jan33tt a întrebat:

Hei.a salbit cineva cu kango jumps? si ati tinut si dieta? si in cat timp si kate kg. funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| nebancia a răspuns:

Buna!
Eu am slabit 8 kg in 2 luni si nu am tinut nicio dieta, mancam cat mai sanatos. Daca vrei sa slabesti incearca sa mananci cat mai sanatos si sa faci orice fel de miscare, ce iti place tie.