| Inkubus a întrebat:

Hei, am 16 ani si de dimineata tot simt o usturime in zona genitala, mai exact pe clitoris si am observat ca am un fel de coaja neagra in varful lui. Pana in seara trecuta eu dormeam cu lenjerie pe mine, insa aseara am ramas doar in pijama (fara chiloti). Nu am avut niciun act sexual si ma ingrijezesc in fiecare zi.
Mi-e teama, dar usturimea nu este foarte tare si deocamdata nu este deranjata.
Vreun sfat? Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| syarys a răspuns:

Cel mai probabil poate fi o infecție dar doar un ginecolog ti-ar putea oferii toate detalile