| AlinaAlyna a întrebat:

Hei am 54-55 de kg si inaltimea de 1.67 este bine sau sunt prea slaba?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Esti cum nu se poate mai bine

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

N-ai precizat vârsta!
Din postările tale anterioare am observat că ai cam 15 anişori...

Ai greutate NORMALĂ, iar greutatea ta IDEALĂ ar trebui să fie de 59 kg - vezi linkul :
http://www.dietetik.ro/......calculator

Deci, eşti puţin mai slabă ( cu 4 kg ) - e BINE aşa.

Toate cele bune.

| 999bianca a răspuns:

Esti bine asahappy

| BeInnocent a răspuns:

Mai pune un kg sau doua!

| Theuta a răspuns:

57 ar fi perfect.

| miraflo a răspuns:

Este numai binehappy