| Noone4u a întrebat:

Hei,am o problema de vreo luna si ceva ma inteapa burta in partea stanga, am niste intepaturi groaznice, am fost l-a doctor si mi-a dat o trimitere la radiografie dar doctorul este in concediu, ce as putea avea? Ajutati-ma, va rog!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Mergi la urgente, acolo e mereu cineva.

| Irena97 a răspuns:

Ti-e frica de aia nu te duci. Doctorii isi lasa inlocuitori cand pleaca in concediu.
Oricum trebuie s-o faci la camera de garda a unui spital cumva.
Daca nu e de ajuns ecografia, inseamna ca are dubii medicul tau si e nevoie de radiografie. curaj!

| Silvica76 a răspuns:

Pai daca ti-e rau si te doare tare te duci la urgente la spital, aia nu sunt in concediu.

| TaкєMєHιgн a răspuns:

Mergi repede la urgente!

| Betii69 a răspuns:

Aceste simptome sunt de la faptul ca esti prea agitata trebuie sa stai in pat sa te recuperezi apoi vei vedea ca nu mai ai nimic! Crede-ma ca si eu am avut dureri de genul asta! Funda?