| anonimuslove a întrebat:

Hei am o problema... Ma doare spatele de 2 zile in zona coastelor sunt si obosita am greturi uneori ai ma doare si burta mi se rup si unghiile ce pot sa am? Tin sa mentionez ca mi-a venit menstruatia si ca am 13 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Alecs132 a răspuns:

Infasoara zona unde te doare cu un bandaj, asa putin mai strans nu tare si apoi stai si te odihneste-te putin in pat.Sar putea sa ai o coasta sclintita putin asa si la mine m-a durut vreo 2-3 zile.Dar iti propun sa mergi si la un medic iti va da niste pastile care mi-a dat si mie pastila e pentru greturihappySi cu unghiile ai o alta problema nu stiu pentru ca nu am avut-o. Sper sa te faci binehappy Apropo si eu am 13 anihappy