| Etro a întrebat:

Hei, am o problema mai personală doar pentru fete. Nu stiu ce s-a întâmplat, însă e normal ca una din labii sa fie mai mare decât cealaltă?
Chestia asta ma jeneaza și mă deranjează, se poate remedia?
Nu mi-am inceput viața sexuală și nici nu cred că vreau cu o așa problemă.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

De ce este intrebarea numai pentru fete? Sunt mai bine pregatite? Toate organele pare ale animalelor sunt inegale.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu le măsoară nimeni, sau, nu?

| Donsavas a răspuns:

Bărbații nu prea sunt interesați de cum arata.
Nu ti face probleme ca nu te refuza nimeni din cauza asta

| Andra9pk a răspuns:

Se rezolva chirurgical daca chiar te deranjeaza

| AlleXuSS a răspuns:

Nu vreau sa ma bag dar!
1)puteai da un search pe google trebuia sa fie ceva raspunsuri pe
forum-uri medicale!
2)daca si barbatii ar fi pus intrebarea asta despre diferenta dintre "testicule" ca unul e mai mare si altul mai mic unde am fi ajuns?