| 321 a întrebat:

Hei am revenit! Daca porti bustiera nu iti mai cresc sani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| AlexandraEpureanu a răspuns:

Nu are nici o legatura, poti purta linistita bustiera.

| pwp a răspuns:

Eu stiam ca daca porti sutien. bustiera e ok.

| danutzadanydany a răspuns:

Nici de la sutien..astea sunt mituri..chiar medicul mi-a zis ca nu este nimic rau si daca dormi cu sutienul, sunt doctori care chiar indica dormitul cu un sutien mai lejer pentru sustinerea sanilor, pentru ca sunt femei care dorm o noapte intreaga pe burta deci gandeste-te cum sunt sanii o noapte intreaga.eu zic ca nu are nici o legatura. sper ca am putut fi de folos