| florentina1231 a întrebat:

Hei...Am si eu o curiozitate :d Daca slabesti, sanii se vor ridica?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| xRelax14 a răspuns:

Nu, nu se ridica, se lasa. Apuca-te de educatie fizica intensa si-i vei intari in cateva luni, aprox 3-4 sa zic asa.Se vor intarai si de marit sau ridicat cu varsta inaintata! happy. Funda? big grin

10 răspunsuri:
| kidy00 a răspuns:

Nu se vor ridica!

| Dastlast a răspuns:

Este posibil, dar cu siguranta se vor micsora! :-D

| AleeMtf a răspuns:

Sanii odata cu scaderea in greutate se lasa nici de cum sa se ridice.

| deny2013 a răspuns:

Nu!

| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Nu are treaba una cu alta daca vrei sa se mai ridice i-ati un sutien.
Te pup! :*

| Kaℓi a răspuns:

Dimpotriva.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cel mai probabil sa se lase

| BiuL a răspuns:

NU, eventual se vor lasa. Se ridica prin sport.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, ba chiar se pot lasa daca slabesti fara sport. Sanii devin mai fermi si mai ridicati numai daca faci efort cu bratele si pieptul pentru a-ti intari muschii pectorali, care sa-i sustina.