| AnneBre a întrebat:

Hei. Aveţi idee cum aş putea să mă îngraş până la vară măcar 5 kg? Adică...în mine pot să bag oricât că nu se prinde deci poate îmi daţi voi vreun sfat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| MioaraParalescu a răspuns:

Mananca de 6 ori pe zi si vei vedea ca te vei ingrasa.

| lpavel a răspuns:

Incearca sa manaci dimineata mai mult pentru ca masa de dimineata da energia pe timpul zilei iar daca nu mananci destul slabesti...
Apoi seara iarasi sa manaci mult si sa nu mai faci nimic dupa masa da chiar nimic! Cel mai bine ar fi ca dupa cina sa te culci! si consuma multe, multe lichide!

| nimicitorul a răspuns:

Inseamna ca asa este felul tau:*..nu te ingrasi ..incearca sa dormi ft mult.laughing

| Maria2058 a răspuns:

Du-te la sala sau fa exercitii in fiezare zi. Lucreaza-ti muschii. Asa nu vei pune grasime, ci muschi. Deci vei arata si binewinking.

| AnneBre explică (pentru Maria2058):

Oh, eu la sală? xD La ce slabă şi scundă sunt prefer să nu. laughing

| FlavyAlx a răspuns:

Mananca Paste fainoase, cum ar fi:
-Paine Alba
-Cornuri cu ciocolata
-Covrig
Prajitura multa...
etc.

| iarbagrasa a răspuns:

Du-te la un nutritionist, mai jos ai un link.

www.natur-clinic.ro