| Emokidd a întrebat:

Hei:d as vrea sa ma ingras, dar nu pot, deci in fiecare zi mananc o ciocolata, bine hai ca mai este o zis in care sa nu mananc, si ce sa fac sa ma ingras.Sa nu mai mananc ciocolata? am auzit de la multi ca imi taie pofta de mancare!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Jerrry a răspuns:

Mergi la medicul tau de familie iar acesta o sa iti dea vitamine happy de la vitamine ai pofta de mancare si asa o sa te ingrasihee hee bafta kiss

1 răspuns:
| Stein a răspuns:

E bine cum a spus Flory cand am fost mic am luat niste vitamine si imi venea ditamai foamea dupa ele ...acum incerc sa slabesc dar niciodata nu duc un program pana la capat