| qwerty3 a întrebat:

Hei! de cateva zile in loc de scurgerile obisnuite vaginale am observat ca iese tot o substanta alba dar mult mai solidă...tot ma deranjeaza si ustura locul intim...va rog fara jigniri
dau funda
merci

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Probabil ca ai candida, aceasta ciuperca este practic peste tot dar cand organismul este slabit, sau daca ai luat antibiotice, se inmulteste excesiv, va trebui sa faci un tratament pentru a scapa de ea desigur dat de un medic ginecolog