| AlexandraAlee a întrebat:

Hei! de ieri ma mananca pielea de spate si in cap. nu stiti care ar putea fi motivul? funda straight face.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Inseamna ca ar trebui sa iei in evidenta mai cu prudenta igiena corporala, mai ales ca esti fata

| wintage a răspuns:

Pielea de spate si in cap?
N-am inteles nimic.
Sigur nu ai ceva probleme? Poate fi Psoriazis si se trateaza de obicei cu Dermovate. Dar nu cumpara nimic fara consultatia medicului specialist.

| FreeLife a răspuns:

Spala-te... asa ma mananca si pe mine cand am parul foarte uns sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ai mancat? oare nu ai ceva alergie/urticarie eu cad fac urticarie de la alimente ma mananca tot corpul si capul ori esti piscata de ceva ori ai ceva pojar varsat de vant sau din astea sper ca te-am ajutat dar am cam trebui sa mergi la doctorul de familie

| CrIsTiNutzA222 a răspuns:

Poti sa ai o iritatie...sau o alergiestraight face