| anonim_4396 a întrebat:

Hei fetelor, am si eu o intrebare. Poate ati trecut printr-o situatie similara. Cam in urma cu 2 saptamani, cand eram in perioada ovulatiei am sangerat usor intr-o seara si a doua zi dimineata din nou. Pe internet am citit ca este posibil sa existe in perioada ovulatiei o asemenea sangerare. Dar pe de alta parte ma intreb daca nu o fi fost sangerare de implantare... Iar acum trebuia sa imi vina menstruatia de vreo 4 zile. Am deja de aproape o saptamana dureri usoare de burta ca si cand mi-ar veni... acum am avut si o perioada mai stresanta si ma gandesc ca poate din cauza asta nu imi vine. Dar as vrea sa va cer si parerea voastra. Tin sa mentionez ca alte simptome nu am.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| LogiganStefan18 a răspuns:

Ai aflat de ce?