| Gesica99 a întrebat:

Hei lume! Mâine am de mers la piscină da sunt pe menstruație. Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Etelca a răspuns:

Nu se merge la piscina cand ai ciclu! Nu e sanatos sa stai la soare cand esti pe stop.E si ochestie de respect si igiena fata de ceilalti.Mult succes!

| Cristinaaa57 a răspuns:

Bravo,si intrebarea care era?

| IonuţR1995 a răspuns:

Nu te duci si punct. La piscina daca te duci, nu poti sta fara sa intri in apa. Fie ca vrei tu sau nu. :p

| madalinamadu a răspuns:

Poţi încerca să foloseşti OB-uri, nu sunt atât de înspăimântătoare pe cât par.

| DenisaMuntean a răspuns:

Hmm, nu poti face baie cand esti pe menstruatie laughing daca nu vrei sa devina marea rosie. poti intra cu picioarele dar poate cineva te va stropi si nu e cel mai bine. Poate ar fi mai bine sa nu mergi, pentru ca poate vei simti si tu nevoia sa intri in apa sau ceva. Si na. Inventeaza o scuza. Si asta e buna laughing

| Flummy a răspuns:

Pai mergi...dar nu intri in apa! big grin Funda laughing))

| Flummy a răspuns:

Mergi la piscina dar nu intri in apa ...stai la plaja sau iti faci poze! laughing) Gasesti tu ceva sa faci acolo! Inafara de a intra in apa! big grin