| Unicucebeea a întrebat:

Hei :* M-am uitat pe numeroase site-uri unde as putea comanda extensii. As dori sa fie in jur de 50 cm, 50 suvite[am parul destul de rar,nu foarte da nici des nu e] Imi puteti recomanda un site. Sau coafeza ar putea avea? Nu stiu, ce imi recomandati?
Funda! :* Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand BlackWolff ti-a dat un raspuns foarte bun. o colega de-a mea are parul pana la umeri si si-a pus extensii lungi pana la fund. a dat 500 de lei. mai bine ingrijeste-ti parut natural sau du-te pe la farmacii naturiste si iti vor recomanda ei o gama de produse. si mie anul trecut mi s-a subtiat incredibil de mult parul, de la elastice groase am ajuns sa imi prind coada in elastice pentru copii. eu am folosit un praf de la HENA(luat de la farmacie cu vreo 20 de lei) si parul mi s-a intarit considerabil dupa ce m-am spalat. sunt si madicamente pentru par si unghii care ar fi bune dar tu stii de ce ai nevoie

| BlackWolff a răspuns:

Nu ti-as recomanda extensii...cu banii pentru extensii iti poti cumpara ceva eficient(ulei de ricin)sa iti creasca parul mai repede, mai sanatos si mai des...bine ca toate tin si de o alimentatie cat mai sanatoasa, dar daca tot vrei extensii incearca-le pe cele cu clipsuri, extensiile iti deterioreaza parul si risiti sa ramai cheala in anumite locuri,

| Unicucebeea explică (pentru BlackWolff):

Am ulei de ricin si mai bine il arunc oh go on Iti ingrasa parul si ti se curata dupa vreo 3-4 spalari straight face Oricum multumesc :*

| BlackWolff a răspuns (pentru Unicucebeea):

Cu toate ca suna prostesc dar dupa ce folosesc ulei de ricin, il scot foarte usor cu lichid de spalat vase cu balsamlaughing))si apoi sampon si balsam si capata si o stralucire apartelaughing)cred ca de la fairylaughing))

| Unicucebeea explică (pentru BlackWolff):

Aaa smug Multumesc :*