| Ana1018 a întrebat:

Hei! Ma doare mana. Cred ca am facut intindere dar nu stiu sigur. De obicei cum se face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Arata-i mamei si stie ea ce trebuie facut daca-i grav.

| christall a răspuns:

Da cu spirt.

| En3Rgi a răspuns:

De obicei cum se face ce?

| Ana1018 explică (pentru En3Rgi):

Cum se face intinderea musculara