| Pissy a întrebat:

Hei. Scuze de categorie. Am o problema si trebuie s-o rezolv urgent. Am 17 ani. Dimineata cand m-am trezit era mult par pe perna. mi-am facut baie la cap si mi se umpleau mainile de par. Acum ca e uscat. la fel. Doar bag mana in el si vad parul cum pica. Ce se intampla cu mine? Nu sunt bolnava. Am nevoie de ajutor urgent. Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Si eu am avut astfel de probleme. Am folosit samponul Revalid si a trecut. Din cate imi aduc aminte, costa cam 50 de Ron, dar poti cauta pe net sa vezi.

| ღNuTzAღ a răspuns:

Si eu am avut asa probleme cu parul...dar mi-am procurat de la farmacie un sampon contra caderii parului care se numeste ''Novophane'' e tare bun si acum nu-mi cade parul aproape deloc! Te sfatui sa-ti cumperi si tu, dar desigur ca efectul il vei vedea dupa citeva saptamini.Pa si succes

| Pissy explică (pentru ღNuTzAღ):

Si cam cat costa samponul asta?

| ღNuTzAღ a răspuns (pentru Pissy):

Pai nu stiu la voi cit costa, caci eu sunt din R.M si la noi costa 150 de lei...imi ajunge pe o luna acest sampon...

| Pawker a răspuns:

Http://www.eva.ro/......-4252.html
dai pe google si cauta mai mult daca mai ai intrebari

| Cinevaescu a răspuns:

Incearca sa te consulti cu un doctor! Nu iti face griji poate fi doar o dereglare

| ZombuVerde a răspuns:

Simplu- chelesti