| Anonim999000 a întrebat:

Hei...tot am frisoane reci si calde, simt cum sangele se plimba prin ambele maini ( faza cu sangele din maini care se plimba prin maini am mai avut-o mult timp ) si imi amortesc mainile
Dc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti este rau pur si simplu, happy e o raceala obisnuita. Nu te mai duce la scoala pana iti revii. Se pote intampla, ba de la frig ba stresul scolii, depinde. Totusi ai fost criminal cu : "sangele din maini care se plimba prin maini". big grin