| Vulpe_Mihaita_1994 a întrebat:

Hei,

Tot umblam azi cu mana pe la ochi unde aveam si un punct de grasime si l-am strans putin si s-a spart si acum am tot citit pe net ca poate sa se sparga si un vas de sange etc.
Trebuie sa ma ingrijorez de ceva?
Punctul ala il am de mult dar recent am fost la o sauna si poate de aia s-a si inmuiat si s-a spart asa de repede.

Thx

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu vad ce legatura are punctul de grasime cu vasul de sange

| Cristinutza1213 a răspuns (pentru suntserios):

Nici euu tongue

| Vulpe_Mihaita_1994 explică (pentru suntserios):

Atunci documenteaza-te ca nu esti prea serios happy

| suntserios a răspuns (pentru Vulpe_Mihaita_1994):

Lumineaza ma tu te rog.

| Latinmoon a răspuns:

Pai ai si tu grija sa nu iti mai intre sampon in ochi, iar daca se intampla de calteste de cateva ori in mod repetat cu apa rece.