| Fanu23 a întrebat:

Hei tpu...am 15 ani si sunt foarte slab. daca as lu-a vitamine sa ma fac putin mai plin..ma-s ingrasa foarte tare? adica nu inteleg, daca iau 2 saptamani dupa ma opresc tot ma ingras...eu vreau sa pun 10-20 de kilograme maxim pe mine,mai mult nu, cine ma poate informa cu incredere are funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Filip23 a răspuns:

Apuca-te de un sport. Daca esti prin Sibiu, Alba, du-te intr-o tabara la Oasa.

| Fanu23 explică (pentru Filip23):

Eu am intrebat altceva straight face

| Filip23 a răspuns:

Vitaminele nu te ingrasa, si nici muschi nu pui pe tine.