| LorenxG a întrebat:

Am o mare problema! Cum ma pot îngrașa 5 kg într-o luna? Sunt slaba si inalta!

Am auzit ca daca faci spot faci muschi. Mi-e frica sa nu slăbesc si mai rau...

Voi ce ziceti? Merge sa fac sport? Daca da in cat timp se vad rezultatele?

Daca ați fost si voi in situația mea ce ati făcut?

URGENT!

DAU FUNDA PENTRU CEL MAI EXPLICIT RASPUNS!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca faci sport si ai o dieta corespunzatoare, nu vei slabi, evident.
Daca vrei sa te ingrasi, trebuie sa mananci sanatos, cat sa nu iti mai fie foame, dar nu iti sugerez sa te prostesti si sa mananci dupa ce te-ai saturat, o sa iti maresti stomacul si vei regreta mai tarziu pentru prostia asta.

| LorenxG explică (pentru anonim_4396):

Dar sti cum ma pot îngrașa la picioare?

| LorenxG explică (pentru anonim_4396):

Dar stii cum ma pot ingrasa la picioare?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mancand sanatos si regulat: 3 mese principale unde dublezi numarul de calorii.

| paint9 a răspuns:

Du-te la bunica pe o luna