| RoseBlack01 a întrebat:

Am o nelămurire in legătura cu ciclul menstrual. In general, la mine, in prima zi aveam normal dar nu abundent(adică tot aveam ceva), in a doua zi aveam destul de mult, in a treia cam ca in prima zi iar in a 4-a și a 5-a puțin de tot. Și in afara de asta, aveam dureri de burta, uneori insuportabile.
Luna asta ciclul meu se manifesta puțin ciudat, cel puțin asa mi se pare mie. Fără nicio durere de burta, in prima zi am avut pete sau picaturi, foarte foarte puțin, iar in a doua zi am avut cum era normal sa am in prima zi. Acum o sa vad cum decurge in următoarele zile ciclul. Voi ce părere aveți? Am luat și niște pastile antiimflamatoare, se poate sa fie de la aceste pastile?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CristinaMatei97 a răspuns:

Ciclul se modifica constant, nu îți face griji. In cazul in care nu ai trecut de 20 de ani, or sa mai existe multe schimbări in ciclul menstrual, este perfect normal