| Ioana_9117 a întrebat:

Am o prietena (14-15 ani) care isi tine prins parul mai mereu intr-un coc foarte strans, avand fata libera. Din fata este draguta insa are o problema: profilul nu este tocmai atragator.(are nasul lung, subtire si putin cam mare, pometii proeminenti, fruntea si barbia inguste, ochii mici, urechile putin cam mari insa nu departate de cap) Dar se vede urat numai din profil.credeti ca in timp, trasaturile fetei se vor schimba si va arata mai bine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| kaBooMx a răspuns:

Da, totul este posibil, dar cred ca esti cam rautacioasa. Nimeni nu ti-a zis tie: ai fata mica urechi mari etc. Puteai sa zici numai ceva, nu sa enumeri toate defectele. Oricum eu sper sa se schimbe trasaturile fetei. Funda?

8 răspunsuri:
| EuSiCuMine a răspuns:

Eu sincer cred ca acea "prietena" esti tu. Deci o persoana ramane asa cum este data de D'zeu, nimeni nu e perfect. Nasul nu se va micsora singur, sau se va ingrosa singur sau fruntea si barbia nu vor suferi schimbari... asa degeaba. Toate acestea se schimba doar datorita operatiilor estetice. Totusi, toti trebuie sa ramanem as cum ne-a dat D'zeu. Vorbea aia : Cui nu-i place, sa nu se uite!

| 334499 a răspuns:

Ti-au ghicit astia raspunsu' laughing

| 334499 a răspuns:

Acum de ce te mai cotesti? cum sa te convingem sa cedezi?

| Ioana_9117 explică:

Nu,nu sunt eu.

| Ioana_9117 explică:

In primul rand am pus doar o simpla intrebare.in al doilea rand, n-am nevoie sa va dau voua explicatii.credeti ce vreti.am vrut doar un raspuns care sa aiba legatura cu intrebarea mea, nu ceva de genul "tu esti.nu o mai da la intoarsa" nu am nevoie sa va dati voi cu presupusul. nu aveti decat sa nu ma credeti, chiar nu ma intereseaza.pana la urma, nu va cunosc, nu ma cunoasteti.happy

| Irina0027 a răspuns:

EuSiCuMine ai 100% dreptate.
winking

| mandra a răspuns:

Pe prietena ta o chea ma ioana?laughing)

| Hunedoreanul a răspuns:

Da