| azanda a întrebat:

Hei TPU am o problema ieri un preten de al meu a fumat pentru prima oara in viata lui azi m-a sunat si m-a intrebat de ce il doare capu nu stiu ce sa ii raspund rasp rapide plizz se cam grabeste

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

Efecte secundare. organismul il atentioneaza ca nu e ok ce face. e decizia lui daca va continua sau nu.

| Empathizer a răspuns:

Nu moare din asta, e sigur. Sa nu mai fumeze alta data. Durerea de cap actuala trece cu un Antinevralgic. Ajuta si un ceai de tei.

| dayana007 a răspuns:

Daca ieri nu i-a fost rau azi nu are de ce sa si faca griji... te doare capul de la tigari doar daca fumezi prea multe fata de cat esti tu obisnuit
sa stea linistit il doare capul din alta cauza!