| maryan1997 a întrebat:

Hei TPU am si eu o intrebare:
daca fumezi si nu tragi in piept patesti ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Creşte riscul de a avea cancer în zona gâtului şi cum ţii fumul mai mult în gură, s-ar putea să îţi strice dinţii şi mai mult decât o face dacă tragi în piept. Cică.

| Narcis2007 a răspuns:

O sa mori mai rapid...

| supermamici a răspuns:

Da.
1. creste riscul de cancer la nivelul gurii si gatului.
2. iti va mirosi gura urat.
3. vei ajunge sa tragi in piept.
4. vei ramane fara bani.
5. la inceput vei fi cool, apoi cand vei creste vei vedea ca majoritatea oamenilor nu fumeaza si vei fi exclus, vei avea probleme cu dintii, cu circulatia, oboseala, respiratie.

si nu am spus nimic de alte boli precum cancerul!

| Gdeni a răspuns:

Nu patesti nimic. dar e cam pe aproape cu fumatulwinking

| lSummerl a răspuns:

poti face mult mai repede cancer la gat dar iti recomond sa nu fumezi..sti cv e alegerea ta bft

| asasunteucesafaci a răspuns:

Un risc ridicat de a face cancer la gat!

| Valentyna290497 a răspuns:

-Da! Apare mult mai repede cancerul in gat!

| RUDOFL4X4 a răspuns:

Cancer in gat spor la tras in gat.Ca eu trag in piept

| CISCO a răspuns:

Heheeeeeeeeeeeeeeeee mor de ras cand voi va apucati de fumat de baut de droguri eu baiat cuminte am 8 ani de cand am realizat ca este pierdere de timp cu aceste vici si plus arunci multi bani la cosul de gunoi si inca ceva trist ramai fara dintii si fara sanatate o veste buna nu fi curios de aceste vici ca nu ai de castiga decat pierzi am fumat si eu cam 25 de ani si am si baut dar e bine sa spui nu tigarilor si nu cafelelor si bauturilor crede-ma ma simt mai bine plus e mai sanatos aaaaaaaa sa stii ca inca mai am dintii totiiiiiiii in gura lol

| ConstantinGDaniel a răspuns:

Nimic nu patesti! daca tragi in gura fara sa inhalezi in piept n-ai nimic oar sa te speli pe dinti. fundaa11

| Scumpika111 a răspuns:

Daca tragi in gura, atunci vei avea cancer la gura!