| PaulChamp56 a întrebat:

Am si eu o problema, mai exact cu ochii. De mic copil am o problema crying vad dublu dar nu mereu... adica doar daca vreau eu.as putea zice ca "controlez" chestia asta.Cand am fost la oftalmolog mi-a zis ca am strabism convergent dar ochii mei sunt normali, nu este unul orientat in lateral sau mai stiu eu ce...
Mentionez ca am 16 ani si vreau sa subliniez ca nu vad dublu tot timpul, de fapt deloc, daca nu vreau asta!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Si eu fac acelasi lucru, pot sa vad asa cand vreau insa si eu am fost la medic si nu aveam nimic, singura chestie ca nu inteleg care e intrebarea.

| PaulChamp56 explică (pentru Vvistula):

Dalaughing ai dreptate nu prea exista intrebare dar de ce mi-a zis strabism convergent din moment ce eu am ochii fixi

| Vvistula a răspuns (pentru PaulChamp56):

Nu stia ce explicatie sa dea, oricum ma bucur ca ai spus fiindca acum nu sunt singurul cu puteri paranormalelaughing)

| Alexander_Patrick_1996 a răspuns:

Toti vedem asa daca stam cu privirea fixa