| Afsdghvcs a întrebat:

Hei TPU, am un nou tic ceva mai ciudat in care imi largesc narile, stiu suna ciudat rolling on the floor))), dar vreau sa va intreb din cauza acestui tic narile se pot face mai mari, adica se largesc si ele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| SporeBox a răspuns:

Toti avem ticuri ciudate. Eu imi pocnesc degetele sau ma ciupesc de ele desi stiu ca nu e bine si incep sa scap de el. In legatura cu al tau, nu cred ca poti sa iti maresti narile doar din cauza asta. Adica intr-un fel le incordezi. Body buileder-ilor nu lu le atarna pieile si se incoarda toata ziua.

| sierra1 a răspuns:

Uită-te cum a ajuns ăla de la "ce spun românii"