| Lulalulalu a întrebat:

Hei TPU! As vrea sa intreb fetele ceva un pic mai discret happy Va rog sa nu radeti de mine, dar am 11 ani jumate si nu am sani deloc. adica CHIAR DELOC... nici macar un samburel acolo, am avut dar nu au mai crescut de atunci..si ma simt cam prost. toate colegele mele au si sutien, unele mai mare sau mai mic..ma simt diferita..pe langa faptul ca eu. chiar sunt prea diferita..sunt creola si creata. sunt mai miniona si cam slabuta, iar lumea mereu rade de mine din aceste numeroase motive.ce as putea face sa le indrept ( mananct destul de bine, deci nu de asta nu ma ingras) Nu vreau raspunsuri gen: Toate la timpul lor, sau fiecare e perfect asa cum e. Va rog. Multumesc happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| StefanKogut a răspuns:

Hai sa-ti spun un secret, toate, dar absolut toate "slabanoagele" la 11 ani ajung femei superbe care n-au nevoie sa tina diete ce mai mult seamana cu tortura si care nu se ingrijoreaza ca au mancat seara o prajitura pentru ca asa le-a venit. Iti recomand sa faci sport, dar nu ca sa-ti creasca sanii mai repede ci ca sa te dezvolti armonios.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce sa indrepti? la 11 ani la ce te ai astepta de la organismul tau? ce crezi tu ca ii poti face decat sa il lasi sa se dezvolte in ritmul sau

| NiculaLoredanaAndreea a răspuns:

La 11 ani nu ar trebui sa ai 'sani', nu cred ca e normal sa ai 'sani'. Daca de la 11 ani au sani mari, atunci la 20 cum vor fi? Sai linistita, o sa iti creasca, mult mai frumosi ca lor, nu o sa ai niste 'bidoane', ci niste sani normali si draguti ^^