| bianca_9483 a întrebat:

as vrea si eu cateva metode naturiste prin care poti slabi, dar nu vreau regimuri, medicamente, sau eu stiu ce! Ca de exemplu, am inteles ca lamaia slabeste, mai imi puteti da astfel de metode naturiste care o sa ma multumeasca... daca vreti sa-mi spuneti si cat slabesti, in cat timp, care sunt beneficiile? Va multumesc din suflet! apropo dau funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O alimentație săracă în calorii și multă mișcare zilnică te ajută să slăbești, învață să mănânci.
http://calorii.oneden.com/
Apropo, nu dai tu fundița, este a site-ului, ești subsidiar, da? Nu văd de ce ameninți!
Succes.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Slabeste fara sa-ti afectezi sanatatea! Dr. Michael Vincent, Nord Dakota, USA.
Amestecaţi următoarele ingrediente pentru a vă face un cocktail Xango : • 60 ml de Xango Juice; • 60 ml de Chefir ( cu aroma la alegere ); • 1 lingură ulei de măsline extra-virgin; • 1 lingură ulei de cocos ( lichidizat la cald ). Dacă greutatea dvs este până sau egală cu 25 Kg beţi aceasta cantitate de 2 ori /zi. Dar dacă aveţi mai mult, atunci adăugaţi câte 30 ml de Xango Juice şi de Chefir şi beţi-o de 3 ori /zi. Pentru masă, mâncaţi fructe zemoase ca : pepene verde, pepene galben, grapefruit, fragi, capsune, etc. Beţi cocktailul Xango înainte de masa de prânz şi de seară sau şi de dimineaţă. Puteţi să mâncaţi aproape orice preferaţi şi să beţi Xango Cocktail pînă când pierdeţi în greutate. Însă, mâncaţi sănătos, şi faceţi exerciţii fizice şi veţi vedea rezultatele mai repede. IMPORTANT: trebuie să beţi o cantitate de apă în gr corespunzătoare cu greutatea dvs în fiecare zi. Spre examplu, dacă aveţi o greutate de 100 Kg, trebuie să beţi cel mai puţin 3 l sau 12 cani / zi. Deasemenea trebuie să vă cântăriţi greutatea în dimineaţa înainte de a încerca acest sistem. Cântăriţi-vă o dată pe săptămână în aceeaşi zi şi la aceiaşi oră. tel:0723. 017. 700