| HoriaGherghel a întrebat:

Hei TPU aveți idee ce s-a întâmplat? Aseară am avut o diaree c are m-a sculat din somn și frigeam tot.Ca o transpirație abundenta nocturna.Am fost la veceu m-am rezolvat și acum când merg ma doare in stanga sub coasta la splina crd chiar și coasta.Am mai avut astfel de dureri acum 3 luni dar au trecut spontan.am 17 ani

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Cu alte cuvinte tu ne intrebi de ce te-ai rahat pe tine?