| DedeeAndreea a întrebat:

Hei TPU.Azi am observat ca am o umflatura in zona inghinala care doare foarte tare la atingere. Menționez ca am observat si o sângerare anormala, am fost pe stop acum o saptamana iar azi am observat sange pe chiloti.Va rog nu radeti.Am citit ca ar putea fi vorba despre cancer sau chist. Si m am panicat. Ce pot face? Ce credeți ca este si cum pot vindeca? Va multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Du-te la un medic. Nu te vindeci cu raspunsuri de pe TPU.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la doctor, noi nu stim ce poate fi.

| Saveluc a răspuns:

Iti recomand cu inresere sa mergi la Doctorul de familie sau la un specialist. Nu cere sfaturi medicale pe net vei primi raspunsuri inutile.

| daniel33441 a răspuns:

Cel mai bun sfat: mergi la medic

| Bogdan_Bogdancs_1991 a răspuns:

Du-te la medicul de familie sa iti de-a o trimitere la un doctor specilzat!