| Alinutaaaalina a întrebat:

Hei TPU, cine a folosit eritroacnol si ce rezultate a avut\are? Cam cat costa? Sa-l incerc si euhappyMultumesc, funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| gmxromania78 a răspuns:

Nu-l lua, nu-i bun de nimica. Am aplicat cat scrie pe ambalaj dar nici macar un cos nu s-a dus. Vorba aia : Ieftin si prost happy

| Banannie a răspuns:

Costa cam 7-8 lei. E destul de bun, dar la un moment dat te obisnuiesti cu el si nu mai are nici un efect.