| IonutMiclos a întrebat:

Hei TPU. Daca m-a prins floare intr o ploaie torențială și acum ma doare capul ce pot face

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Iei o pauza de la inventat simptome si boli pe care nu le ai, mai bine iesi afara si te bucura de un weekend frumos!

| IonutMiclos explică (pentru Violleta2022):

Ești sigura tu? Dacă pe mine chiar ma doare? Sau ce vrei sa insinuezi ca dacă ma durea eram la medic sau ce

| Violleta2022 a răspuns (pentru IonutMiclos):

La zecile de simptome pe care le inventezi zilnic aici nu te mai crede nimeni ca ai avea ceva.

Daca te-ar durea ceva, ai fi mers la medic pana acum, dar preferi sa mai inventezi ceva, asa de plictiseala... spamuind forumul.

| IonutMiclos explică (pentru Violleta2022):

Pai dacă pe mine ma doare in spate acl deasupra la nada tu ce părere ai

| Violleta2022 a răspuns (pentru IonutMiclos):

Daca te doare mergi la medic, nu revii zilnic pe forum s amai inventezi ca te mai doare altundeva.

| sierra1 a răspuns:

Stai o leacă să iasă soarele, te usuci și-ți trece (credem noi) și capul