| Annaa05 a întrebat:

De cand sunt cu un baiat,cam de o luna si ceva nu prea mai am somn noaptea,ma trezesc noaptea,sunt mult mai stresata, nu prea mai mananc...din ce cauza sa fie? Cum as putea sa imi fac iar programul de somn care il aveam inainte?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Suck a răspuns:

Esti prea indragostita.