| IonutMiclos a întrebat:

Hei tpu.De câteva zile m-am reapucat de fumat.Cum am început sa fumez prima tigara m-a înțepat iar inina si respir foarte greu.Le lăsasem 1 luna și durerile au incetat. Oare sa fie aceeași cauza sau ceva mai rău?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Durerile sunt semnale de alarma naturale a organismului, ca ceva nu este bine pentru organismul tau.
Din pacate, prostia nu doare (eventual consecintele).
Trage concluzia!

| Violleta2022 a răspuns:

Alt simptom inventat AZI :))

Ipohondria aia, bat-o vina!

https://www.tpu.ro/utilizator/acwrqb/intrebari/

| IonutMiclos explică (pentru Violleta2022):

De unde știi tu ca nu e asa?

| Violleta2022 a răspuns (pentru IonutMiclos):

Din zecile de intrebari pecare le postezi zilnic pe forum, in fiecare zi cu alte simptome inventate!

| johnnny123 a răspuns:

Încearcă să fumezi de cinci ori mai mult, poate-ți trece.

| sweetys a răspuns:

Nu mai fuma, daca asta iti face rau. La ce folos sa arzi banii?