| вєѕтωιѕнєѕ a întrebat:

Hei tpu..De cateva zile simt o apasare in piept ca si cum as avea ceva peste ..parca m-ar deranja sanii si mai des in partea stanga simt ca am ceva. Am 14 ani si sunt fata. ce credeti ca as putea avea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| madamme a răspuns:

Spene-i mamei tale ce ti se intampla. Cred ca ar fi bine sa mergi la urgente. Mai bine sa previi ceva grav decat sa o patesti

| Alina49335 a răspuns:

Nimiclaughing Iti cresc sanii, asa simti cand incep sa se dezvolte mai tare laughing In timp trecehappy