| mtw123 a întrebat:

Hei TPU.
De o saptamana am o problema cu testiculul drept, mai exact mă jenează, am o senzatie diferit in el fata de celălalt, iar cand urinez ma ustura si pare ca ma blocheaza acel testicul. sau nu stiu cum sa explic. Ce problema as putea avea?

funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa te masturbezi, dupa ce ti-ai dat drumul stai linistit 30 min sau chiar o ora, apoi du-te la baie si urineaza, daca durerea nu dispare atunci la urolog si multa sanatate!

| Viitorulapropiat a răspuns:

Probabil te-ai lovit, ai facut sex mai brutal? Sau te-ai mast*rbat mai agresiv? In principiu asta ar fi, nu stiu ce sa zic, daca durerea persista du-te la un control la spital.