| 1123ioana a întrebat:

Hei TPU, de vreo luna am inceput dansurile populare in cea mai mare parte din placere, dar si in gandul ca se poate slabi..cam in cat timp as slabi vizibil? ..precizez ca fac de doua ori pe saptamani, 2 ore..si ce altceva as mai putea face pe langa asta ca sa slabesc? (app.am 1.68 si in jur de 70 de kg cry crying(( ) si cam cat ar trebui sa slabesc?

Chiar am nevoie de raspunsuri serioase, nu de jigniri straight face

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Nu ne-ai spus de cate ori mananci, si ce anume.