| BreakUpArtist a întrebat:

Fac 14 ani in octombrie si am 1, 66-1,67 si 53 de kg. E bine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Multi ani inainte!
Nu trebuie sa mai slabesti deloc.
Esti foarte bine asa cum esti.
Incearca sa te mentii asa.
Te pup!

7 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Bună!
Da, este perfect normal. Sper că te simţi bine în pielea ta. happy

| HolyPotato a răspuns:

Greutatea trebuie să fie cu 10 kg mai mică decât înălțimea, deci ar trebui să ai ca greutate ideală 56/57 kg, dar mai bine menține-te așa cum ești.

| PhhEuValy a răspuns:

Sa morr eu laughing) eu fac in noiembrie si eu am inaltimea la fel dar kg le am 54 laughing)

| Liwyu a răspuns:

Este destul de bine happy.Dar mai lasa vreo 4-5 kg.

| KlanDestinN a răspuns:

Inaltimea e foarte buna dar mai slabeste vreo 5 kg. Salut

| Ioana27M a răspuns:

Este bine, nu trebuie sa mai lasi nimic pentru ca organismul tau este in plina dezvoltare, asa ca daca te deranjeaza greutatea mai tarziu, poti incerca sa dai jos. Deocamdata eu zic ca esti okbatting eyelashes

| BreakUpArtist explică:

Majoritatea imi spuneti sa mai slabesc. DAFUQ! Eu stiam ca inaltimea - 10= greutatea. 67-10=57 kg. Ma simt bine in pielea mea, majoritatea fetelor fiind mai scunde. Eu sunt printre cei mai scunzi din clasa.