| UserNou2001 a întrebat:

HEI TPU.La aceste analize de sânge, vitamina d, de urina si urocultura și coprocultura și helicobacter pilory ce pot depista? Ce fel de boli dacă puteți sa mi spuneti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| kalasnicov22 a răspuns:

Incearca mai intai la psihiatrie, daca ai ceva probleme la mansarda nicio boala nu se mai lipeste de tine.

| gabicoo a răspuns:

Pot depista dacă ești însărcinată.

Bula
| Bula a răspuns:

Analizele sunt INDICII ca, ceva poate fi in neregula.
Daca sunt anomalii, atunci urmeaza investigatii si tratamente de specialitate.

| UserNou2001 explică (pentru Bula):

Adică se pot depista pietre la rinichi?