| Kamakara a întrebat:

Hei TPU.Ma simt ciudat: am o durere de burta care apare si dispare,o greata( am fost la medic in octombrie-noiembrie si m-a trimis la ecograf sa vada daca am probleme si a iesit totul bine) si ma simt slabita, nu am pofta de mancare. Poate fi ceva grav? Poate fi cancer?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| InQ a răspuns:

Nu, nu cred ca e vorba de cancer.cel mai bine ar fi sa mergi din nou la medic. Ar putea fi o infectie... asa s-a intampltat si cu o prietena si intr-adevar a fost o infectie, dar medicul iti va da un tratament ar fi bine totusi sa vizitezi medicul. Insanatosire grabnica! happy

| andreiutza a răspuns:

Nu cred, se ma intampla sa ai probleme din astea daca ai fost la medic si a spus ca este totul ok pai asa este, dar daca vrei sa fi mai sigura du-te si la un alt medic.