| Esmeics a întrebat:

mi-a venit ciclu ls inceputul lunii, si acuma, dupa aproape 2 saptamani iar mi-a curs sange, ceva neinregula sa iti vina ciclu de 2 ori pe luna?
thinking

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| elizasedai a răspuns:

Hmm..nu e mereu regulat, asa ca e posibil sa te mai trezesti cu acest caz, dar foarte rar. Daca se mai intampla asta recent, iti propun sa mergi la medicul de familie. Mai bine asta decat sa ai probleme.

| Erica2018 a răspuns:

Am patit-o si eu odata.Esti cumva pe la inceput? Medicii spun ca menstruatia se reguleaza dupa 2 ani de ciclu(bine, nu la toate fetele e asa, toate avem organism diferit), eu am fost la ginecolog atunci si mi-a dat niste pastile ce as spune ca au ajutat.
Dar vezi ce se intampla luna viitoare, poate nu o sa mai apara de doua ori.
Succes.