| BiaRawr a întrebat:

Hei TPU.Se intampla ceva grav daca inghiti heliu?
FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| andreiuuutza a răspuns:

rolling on the floorNu,pentru perioada cat il ai in plamani,ai vocea mai subtire, dar nu are efecte asupra nicicui, nu se intampla nimic.

5 răspunsuri:
| AdelinaPaula a răspuns:

Ti se subtiaza vocea. Mai bine nu incerca. (eu asa stiu)

| Andreeas2011 a răspuns:

Nu se intampla nimic grav.Heliul e ca si oxigenul doar ca e mult mai usor.Si daca expiri cateva secunde iti iese tot heliul din plamani.

| BiaRawr explică:

Am auzit ca nu e vorba numai de voce subtiata.

| Tukina1234 a răspuns:

Mai bine ar fi sa te duci la doctor pentru ca nu putem sti ce fel de heliu ai inghitit.

| dependent_4639 a răspuns:

Da...da inghiti o sa vorbesti foarte foarte subtirebig grin