| justindrewbieber a întrebat:

Hei TPU, tocmai mi a trecut menstruatia si acum simt ca racesc(stranut, tusesc, imi curge rau nasul) iar pe 1 plec la mare... Credeti ca ma va afecta cu ceva? Adica imi va veni de doua ori pe luna sau idk. Si sa mi vina la mare? Funda celui mai bun raspuns happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, stai linistita. Daca nu ai mai avut probleme cu menstruatia neregulata (adica daca nu ti-a mai venit de doua ori intr-o luna) nu trebuie sa ai nicio grija, ca nu o sa se intample. Distractie placuta la mare!