| aviii a întrebat:

Heii! Cate kg trebuie sa am la 11 ani? am 30..cand m-am cantarit. ultima data...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DEPINDE ce înălţime ai, că NU ai precizat...

Eventual, să-ţi introduci datele la linkul următor şi vei vedea :
http://www.dietetik.ro/info/calculator

Toate cele bune.

5 răspunsuri:
| alexciuc a răspuns:

30 kilograme la 11 ani? cati metri ai? esti cam slabut

| left4dead2 a răspuns (pentru alexciuc):

Eu la 11 ani aveam 23 kg laughing

| aviii explică (pentru left4dead2):

laughing)

| AquagirlDiana a răspuns:

Pai eu am 12 ani, am 1, 5 si 38 kg, deci nu esti foarte slab/a dar sa nu-ti faci griji in privinta ca esti gras/a happy (mentionez ca eu sunt fata)

| Loolixify a răspuns:

Depinde de inaltimea tawinking