| Xlove64 a întrebat:

Heii
Ce se intampla daca inghiti un fir de pa.de la cal?
Am auzit ca este cam la fel de periculos ca parul de pisica. sau?
Ce parere aveti?
Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| mady04 a răspuns:

Iubire tu chiar crezi porcariile astea?!?!?!? nu se intampla nimic cazuri ca astea *** foarte rare mai ales la pisica dar la cal ce crezi? Nuu