| angel34love a întrebat:

Heii, deci sa va spun ce am patit. Acum 2 saptamani, dupa ce mi s-a terminat menstruatia m-a luat o usoara mancarime vaginala. Apoi a devenit din ce in ce mai rea iar acum 3 zile am cumparat o crema de la farmacie si nu ma mai mananc aproape deloc, dar in schimb ma ustura (mai ales dupa ce urinez). Am observat ca pe cervix sau cum se numeste s-a facut o scoarta alba groasa si foarte gretoasa si a invelit toata intrarea in vagin. Nu stiu ce am patit si din ce cauza. Oare daca fac bai de sezut cu bicarbonat de sodiu ma ajuta?
P. S. Va rog dati-mi ceva sfaturi da nu ma trimiteti la doctor ca locuiesc intr-o tara unde asigurare medicala te costa o mana si un picior iar deja am fost destul la doctor asa ca nu-mi mai permit. Astept sfaturi!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| bobby_7474 a răspuns:

Eu te inteleg ca este costisitor medicul,dar s-ar pute sa ai Tricomonas,si asta tr tratata de un specialist,mai rupe-ti de la gura, cum se zice, si mergi mai bine la un ginecolog, sanatate